Pagalba vairuotojams

Kiekvienas iš mūsų automobilius renkasi pagal norus, poreikius ir galimybes. Vieniems pakanka nedidelės dvidurės mašinos, tuo tarpu kiti renkasi visurueigius ir t.t. Bet kokiu atveju reikia mokėti jausti automobilio gabaritus, net tai turi milžiniškos įtakos jūsų vairavimo kokybei ir saugumui. Greičiausiai pastebėjote, jog neretai galima matyti prekybos centrų stovėjimo aikštelėje parkuojamus automobilius ir kaip sunkiai tai sekasi vairuotojams. Esant tokioms aplinkybėms, kai trūksta patirties ar sugebėjimo jausti automobilio gabaritus, parkavimo sistemos gali viską palengvinti. Jos praneša apie atstumą, likusį iki kito automobilio, tad galite jaustis drąsiai, nes tikrai neatsiremsite į kitą transporto priemonę. Ši sistema ypač paranki krovininių automobilių vairuotojams, kuriems neretai tenka vairuoti sudėtingose situacijose. Dar viena svarbus įrenginys tokio tipo mašinų vairuotojams – radijo stotelės. Jos leidžia bendrauti su kitų reisų vairuotojais bei taip užtikrinti sklandų kelią kiekvienam iš jų.

parkavimo sistemosJei statydami automobilį namo kieme ar stovėjimo aikštelėje nuolatos susiduriate su problemomis – parkavimo sistemos yra tinkamiausias įrenginys, leidžiantis palengvinti savo dalią. Tai prietaisas, skirtas tiek lengvųjų, tiek krovininių automobilių vairuotojams, mat sistema gali būti įmontuota bet kurioje transporto priemonėje. Parkavimo sistemos gali būti labai skirtingos. Vienos jų turi jutiklius tik automobilio gale, kitos ir priekyje. Taip pat skiriasi ir įspėjimo apie kliūtį forma. Tai gali būti garsinė arba vaizdinė. Jei šiai prekei galite skirti daugiau pinigų, jūsų patogumui gali būti įrengtas ekranas, kuriame pateikiamas vaizdas iš galinės automobilio pusės. Visa tai palengvins parkavimą ir galėsitės jaustis užtikrintai kiekviename žingsnyje. Taigi, vykite abejone šalin ir investuokite į saugumą ir komfortą.

Anksčiau minėtos radijo stotelės yra taip pat nepamainoma komunikavimo priemonė. Ji gali būt naudojamai labai įvairiais tikslais, tačiau dažniausiai ją renkasi taksi vairuotojai arba tie, kas važinėja reisuose. Greičiausiai pastebėjote, jog važiuojant taksi, vairuotojas bendrauja su cento darbuotojais, kurie pateikia iškvietimus ir visą likusią reikalingą informaciją. Geriau pagalvojus, tai vienintelė išeitis, juk nebūtų patogu kiekvieną kartą skambinti vairuotojams ir klausti ar jie laisvi. Radijo stotelės suteikia galimybę vienu metu kreiptis į visus vairuotojus, todėl iškvietimas priimamas greičiau, o klientai lieka patenkinti aptarnavimo kokybe. Neretai pasitaiko atvejų, kai stotelės įsigyjamos ir tada, kai norima pranešti apie transporto spūstis. Tokiu atveju kiti vairuotojai gali pasirinkti aplinkinius kelius ir taip išvengti bereikalingo laiko gaišimo. Taigi, galima drąsiai teigti, jog tai be galo reikalinga įranga, kuri gali pagelbėti daugeliui vairuotojų.

169
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *