Parduodami nauji butai Vilniuje ir NT įsigijimo etapai

Nors parduodami nauji butai Vilniuje stebina savo pasiūla, neretai nekilnojamojo turto įsigijimas tampa nemenku galvos skausmu. Kadangi būstas perkamas vos vieną ar du kartus per gyvenimą, žinoma, šis sprendimas turi būti priimtas racionaliai apgalvojus kiekvieną smulkmeną. Kitaip sakant, čia svarbu galvoti ne tik apie kainą, bet ir apie tai, kaip jausitės šiuos namuose praėjus dešimčiai metų, ar naujasis būstas atitiks visus jūsų šeimos poreikius, nepraras investicinės vertės ir pan.

1 žingsnis – įvertinkite savo poreikius

Parduodami nauji butai VilniujeSvarbiausia, ką turite padaryti, – racionaliai įvertinti savo poreikius. Kur norite gyventi? Kuris mikrorajonas jums atrodo patraukliausias? Nepamirškite, kad iš naujųjų namų kasdien turėsite keliauti į darbą, vežti vaikus į mokyklą ar užklasinės veiklos užsiėmimus, todėl turite rinktis vietą, atitinkančią visus jūsų lūkesčius.

Svarbu įvertinti ir aplinką, kurią matysite kiekvieną dieną. Čia turite jaustis maksimaliai saugiai, patogiai ir užtikrintai. Jei laisvalaikiu mėgstate ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, rinkitės projektus, esančius šalia žaliųjų parkų ar upės. Jei turite mažų vaikų arba planuojate šeimos pagausėjimą, būtina pagalvoti apie erdvę, kuri galėtų pasiūlyti privatų / saugų kiemą vaikų žaidimams.

Būtina pagalvoti apie būsto dydį ir išplanavimą. Jei įmanoma, visuomet rinkitės kiek didesnį būstą, tuo atveju, jei jūsų šeimoje atsirastų vaikų, jei jus netikėtai aplankytų svečiai ir, galiausiai, kad jaustumėtės maksimaliai patogiai. Parduodami nauji butai Vilniuje siūlo gana plačias pasirinkimo galimybes, todėl galite rinktis ne tik butą daugiaaukščiame name, bet ir mažaaukštės statybos butus ar kotedžus, kurie suteiks galimybę turėti privatų kiemelį.

2 žingsnis – įvertinkite finansinę pusę

Jei ieškote svajonių namų, negalite pamiršti ir finansinės šio sprendimo pusės. Žinoma, kaina visuomet išlieka aktuali, tačiau nepamirškite, kad šiuo atveju investuojate į savo ateitį, todėl, jei tik leidžia galimybės, reikėtų vengti perdėto taupymo ir pirmenybę skirti būsto kokybei. Be to, parduodami nauji butai Vilniuje yra gana palankiai vertinami bankų ir kredito teikėjų, todėl paskolos sąlygos neturėtų būti itin gąsdinančios.

Vertinant finansinę pusę, būtina atsižvelgti ir į ilgalaikes perspektyvas, t. y. pagalvoti apie būsto išliekamąją vertę. Pirkdami būstą ne tik išsirenkate sau naujus namus, bet ir investuojate, pvz., jei ateityje šį būstą norėtumėte pakeisti nauju, palikti jį savo vaikams ar išnuomoti, didžiausią finansinę naudą gausite iš buto, atitinkančio aukštus kokybės standartus. Kitaip sakant, investuodami į pažangius naujos statybos projektus visuomet išlošite.

675
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *