Pagalba meistrams

Įrankiai profesionalams ir mėgėjamsStatybų ir remonto meistrų pagrindinis įrankis – puikios teorinės ir praktinės žinios, miklios ir atsakingai dirbančios rankos. Tačiau nepaslaptis, jei meistro rankose atsidurs prasti, seni, neinovatyvūs irankiai, gali pailgėti darbo laikas, o atliekamu darbų kokybė gali gerokai smukti. Apie vieną pagrindinių kokybiškų darbo įrankių, technikos ir kitokių priemonių individualiems asmenims ir juridiniams vienetams tiekėjų šiandien ir pakalbėsime.

Statybų variklis – statybų meistrai

Bendrovė Statybų variklis veikia jau daugiau kaip penkiolika metų. Bendrovė specializuojasi šiuolaikinėje staybinėje technikoje, įrengimuose, mechanizmuose, teikia įrankių ir statybinės technikos nuomos paslaugas. Visa produkcija, reikalui esant, pristatoma į reikiamus objektus, spacialisto pagalba ir konsultacijos taip pat teikiamos. Bendrovė parduoda įvairius elektrinius įrankius, tokius kaip akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai, radijo imtuvai, viniakalės, daugiafunkciniai įrankiai, diskinia pjūklai, kampiniai šlifuokliai, juostiniai metalo pjūklai ir pūtikliai. Statybų variklis taip pat siūlo medinių įrankių įvairovę, tokių kaip frezavimo mašinos, įvairūs obliai, diskiniai pjūklai, siaurapjūkliai, vibraciniai ekscentriniai šlifuokliai ir kita technika. Bendrovėje parduodamų įrankių asortimentas sukurtas remiantis inovatyviausiomis technologijomis, palengvinančiomis naudojimą. Pavyzdžiui, anksčiau grąžtai, šlifuokliai, obliai būdavo siūlomi tik elektriniai, tuo tarpu šiandien pirkėjams siūlomi ne tik daugiafunkciniai įrankiai, kurie, pakeičiant antgalius ir atitinkamas detales, gali būti pritaikomi įvairioms visiškai skirtingoms funkcijoms atlikti. Negana to, dabar galima įsigyti akumuliatorinius įrankius, kurie tapo tikra naujove statybų ir remonto darbuose. Ypač šiandien, kai ekologiškumas, gamtos puoselėjimas ir ieškojimas savaitme atsinaujinančių išteklių taip svarbu. Toks įrankis labai naudingas, kada dirbama toliau nuo elektros šaltiniu neaprūpintos vietos, tai išvengiama po kojomis besipinančių laidų ir tikimybės juos pažeisti. Tokie įrankiai yra lengvai transportuojami, su jais žymiai lengviau taupyti vietą tiek garaže, dirbtuvėse, tiek tarnybiniame automobilyje. Taigi, įmonėje Statybų variklis visada galėsite įsigyti kokybiškų įrankių.

BIZEA-sujungimo technikos meistrai

Kita itin konpetetinga įrankius ir statybinę bei remonto įrangą teikianti bendrovė yra jau ne vienerius metus sujungimo technikoke ir produkcijoje besispecializuojanti – BIZEA. Čia meistrai nedvejodami kreipiasi, kai jiems reikalingos kabės, sąsagos, kaiščiai, vinys, vinukai ar kitokios sujungimo priemonės. Iš tiesų, dažnas meistras pasakytų, kad gerą kompleksinėmis remonto ir statybos prekėmis prekiaujančią įmonę, ypač turinčią internetinę prekybos platformą, rasti nėra paprasta. BIZEA šiuo atveju yra labai visapusiška. Čia ieškomą prekę be didesnių rūpesčių gali rasti ir kokius nors remonto darbus atliekantis mėgėjas, ir profesionalus santechnikas, statybininkas ar elektros sistemų vedžiotojas. Čia specialistai gali kreiptis ne tik siekiant įsigyti naują įrankį, bet ir susiremontuoti senąjį, pakeisti atitinkamą detalę. Internetinėje BIZEA svetainėje pateikiamas išsamus prekių katalogas, paslaugų aprašymas, užsakymo bei pristatymo procedūrų instrukcija. Be to, čia reikiamos informacijos ir svarbias taisykles gali rasti ir dirbantieji su pneumatiniais įrankiais. Štai Vidmantas iš Širvintų rajono su įrankiais patirties turi labai nedaug. Kai jam prireikė pneumatinio suktuvo, tiesą pasakius, jis net nenutuokė, kaip šis bus naudojamas. Šiuo atveju labai pravertė internetinėje svetainėje nurodyta instrukcija. Be viso to, tinkamą įrankį pasirinkti padėjo kompetetingi specialistai. Jie taip pat pravedė vizualią įrankio naudojimo instrukciją, supažindino su galimomis rizikomis ir galimomis naudojimo problemomis. „Aš, kaip mėgėjas, esu labai ptatenkintas, kad tokiais įrankiais naudotis mokausi iš tikrų specialistų. Be to, didelis privalumas yra ir tai, kad prekes galima įsigyti elektroniniu būdu, kas man labiausiai patinka. Labai gerai, kad prieš įsigijant apie prekę gali sužinoti viską“- geriausius atsiliepimus apie bendrovę BIZEA paliko Vidmantas.

425
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *