Nosies pertvaros operacija: eiga ir pooperacinis laikotarpis

Nosies pertvaros operacija – greitas ir paprastas būdas išspręsti gyvenimą trikdantį sutrikimą. Anksčiau buvo galvojama, kad šio tipo operacijos yra naudojamos tik siekiant išspręsti estetines problemas, tačiau tai nėra tiesa. Paprasčiausiai laiku nesutvarkius nosies pertvaros žmogus skundžiasi kvėpavimo problemomis. Ilgainiui gali išsivystyti dar didesni nesklandumai, kurie papildomai apsunkins gyvenimą. Kam to reikia, kai nosies pertvaros operacija yra gana greitas ir paprastas būdas vėl džiaugtis gyvenimu.

Operacijos eiga

Operacija yra gana paprastai ir dažniausiai trunka iki valandos, kartais iki 1,5 valandos. Žinoma, viskas kinta priklausomai nuo kiekvieno atvejo, kuris yra labai individualus. Kadangi nejautra yra viso kūno, asmeniui nereikia bijoti operacijos, kadangi ji gana paprasta, greita ir tuo pačiu nereikės justi kažkokio nemalonaus diskomforto.

Operacijos metu tvarkoma kaulų padėtis ir tuo pačiu šalinamos kremzlės, kurios gali būti neteisingos nosies pertvaros priežastis. Kaip jau minėjome, kiekvienas atvejis yra individualus, tad operacija gali kiek skirtis, chirurgas paaiškins kas ir kaip.

Pooperacinis laikotarpis

Kadangi pati operacija yra gana paprasta, natūralu, kad ir po atliktos operacijos netenka justi kažkokio diskomforto, kuris galėtų trukdyti vėl greitai grįžti į įprastas vėžes.

Vėlgi, kiekvieno paciento kūnas skirtingai reaguoja į operaciją, tačiau dažniausiai nejuntamas joks nemalonus diskomfortas.

  • Nosis visiškai pilnai sugyja, tiek savo išvaizda, tiek funkcionalumu per du mėnesius, tad nereikia ilgai laukti, kol pamatysite galutinį rezultatą.
  • Dažniausiai po operacijos, jeigu tik leidžia galimybės, rekomenduojama bent jau dvi savaites pailsėti, nedirbti.
  • Taip pat kelias savaites reikėtų vengti sporto, didelio fizinio aktyvumo, pirčių bei kitų žmogaus kūnui diskomfortą sukelti galinčių vietų.
  • Bent jau savaitę laiko po operacijos reikėtų labai stipriai nepūsti nosies, kadangi jai tai gali būti kenksminga.

Nosies pertvaros operacija leis vėl susigrąžinti gyvenimą ir pamiršti ką reiškia ištisus mentus kankinanti sloga. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus – paslaugų kainos taip pat gali varijuoti, tad pasidomėkite ir sužinosite, kiek Jums kainuos kelias į sėkmingesnę kasdienybę.

582
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *