Nauji daugiabučiai Vilniuje – ar žinote, kokie jų pranašumai?

Galvodami apie gyvenimą sostinėje, svarstome įvairias alternatyvas. Vieni vertina galimybę butą nuomotis, kitus domina nauji daugiabučiai Vilniuje, treti galvoja apie nuosavą namą, o ketvirti teigia, kad optimaliausias sprendimas – pirkti butą senos statybos name. Nors konkretus sprendimas priklauso ir nuo pirkėjo vizijos, ir nuo finansinių galimybių, poreikių bei lūkesčių, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad šiuo metu didžiausio dėmesio sulaukia naujos statybos daugiabučiai, užtikrinantys komfortiškas ir patogias gyvenimo sąlygas, tuo pačiu garantuodami optimalų kainos ir kokybės santykį.

Kodėl naujos statybos daugiabučiai sulaukia tokio didelio pirkėjų dėmesio?

Amber CityVienas svarbiausių naujos statybos daugiabučių privalumų – aukšta gyvenimo kokybė. Pirkėjui suteikiami visi gyvenimo didmiestyje privalumai – patogus susisiekimas su svarbiausiais miesto objektais, prekybos centrais, parduotuvėmis, vaikų mokyklomis ar darželiais. Tuo pačiu, suprasdami gyventojų polinkį į privatumą, šiuolaikiniai NT projektai suteikia galimybę atsiriboti nuo miesto šurmulio – kokybiški namai statomi atokiau nuo didžiųjų miesto gatvių, paprastai turi vidinius kiemus, kuriuose galima leisti laiką su artimaisiais, lavinamąsias vaikų žaidimų aikšteles, poilsio ir sporto zonas.

Lyginant naujus daugiabučius su senos statybos namais, reikia pripažinti, kad naujos statybos būstas reikalauja didesnių investicijų, vis dėlto jis išsaugo didesnę vertę (tokį būstą lengviau parduoti ar nuomoti), taip pat naujos statybos namus kur kas palankiau vertina paskolas teikiantys kreditoriai. Labai svarbu įvertinti ir gyvenamąją aplinką – naujos statybos projektai pasižymi kur kas didesniu saugumu, todėl į tokius namus jaukiau sugrįžti vakarais, saugiau išleisti žaisti vaikus. Patogios automobilių stovėjimo aikštelės sumažina rūpesčius dėl transporto priemonės palikimo (paprastai automobiliai paliekami požeminėje aikštelėje arba šalia daugiabučių esančiose stovėjimo vietose). Gyventojų saugumu rūpinasi ir rakinamos laiptinės, be to, dalis naujųjų projektų turi modernias vaizdo stebėjimo sistemas, kurios apima visą gyvenamąją teritoriją.

Patikimi NT vystytojai užtikrina kokybę

Kad priimtumėte geriausią sprendimą individualiu atveju verta pasikalbėti su NT brokeriais, kurie supažindins jus su nekilnojamojo turto rinka ir, atsižvelgę į jūsų lūkesčius ir galimybes, padės nepasimesti gausioje būstų pasiūloje, atrinkdami konkrečiai jums aktualius pasiūlymus. Visais atvejais siūlome rinktis patikimą ir rinkoje palankiai vertinamą NT vystytoją, kuris investuoja į gyvenamųjų namų kokybę, statybines medžiagas, butų išplanavimą ir apdailą.

544
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *