Močiutės tapetai, kurie vėl madingi

Modernūs tapetaiJeigu dabar keletą metų, o gal net daugiau kaip dešimtmetį, tapetai buvo laikoma šiokia tokia atgyvena, ir modernus interjeras verčiau rinkdavosi glaistytas sienas ar kitokią apdailą, tai panašu, kad tapetai su trenksmu grįžta į madingo interjero tendencijas. Vien pažvelgus, kokie dabar yra Domus galerija pasiūlymai, iškart matome, kad tapetų rinka yra tikrai atsigavusi. O kai kurie tapetai, kas įdomiausia, madingi taip pat, kaip ir madingi buvo prieš daug metų. Štai kurių tapetų mados sutampa su senesnėmis.

Paukšteliai krūmuose

Argi ne nuostabus vaizdas? Šakelė sniego foną, o ant tos šakelės – gražus paukštelis. Zylutė, liepsnelė, ar net mėlynų plunksnų kėkštas. Šie paukšteliai tikrai gali būti puikia puošmena ir namuose, jeigu pasirinksite tokius tapetus. Visada smagu, kai namuose tapetai gali sukurti kažkokią gyvumo atmosferą. Ypatingai dabar, kai mūsų namai keletą metų duso nuo skandinaviško ir negyvo interjero, propaguojančio minimalizmą bei šaltumą. Tad paukšteliai jūsų koridoriuje ar kambaryje tikrai labai atgaivins namus.

Gėlių raštai

Be abejo, visada klasikiniais tapetais būdavo laikomi tie, kurie turėdavo gėlių ar kokių kitų augalų motyvų. Jeigu jums anksčiau tai buvo gražu, tai gal gražu bus ir dabar. Leiskite nuostabiems gėlių raštams skleistis ant jūsų sienų, ir nepastebėsite, kaip prabėgs žiema. Ji nešaldys taip ir neliūdins savo bevaise žeme, gyvybės stoka. Juk augalų gržis galės skleistis ant jūsų sienų.

Simetrinės figūros

Simetriškos figūros, staiga sušokusios ant jūsų sienų lyg iš braižybos vadovėlių – tai dar vienas dalykas, kuris gali būti labai madingas ir tendencingas tapetų lauke. Rinkitės skirtingus tapetus. Vieną sieną tapetuokite vienokiomis geometrinėmis figūromis, kitą sieną – kitokiomis. Taip išgausite patį madingiausią efektą su tapetais.

Vienspalviai tapetai

Tiems, kurie negali taip greitai nuo minimalizmo peršokti prie senovinių tapetų temos, siūlomas švelnesnis, tarpinis ir vis tiek labai stilingas pasirinkimas. Tai – vienspalviai tapetai. Tiesiog reikia vieną sieną tapetuoti viena spalva, kitą kita. Tos spalvos turi derėti tarpusavyje, iš viso galima dėti net ir tris skirtingas sienas, o kitas derinti prie esamų. Tapetai nebūtinai turi būti lygūs kaip spausdinimo popierius. Jei gali turėti grublėtą reljefą, tuomet žinosite, kad taip pasirinkdami sutaupyti daug daugiau negu tuo atveju, jeigu pasirinktumėte, tarkime, tiesiog sienų dažymą ir glaistymą. Taigi, tapetai iš tiesų gali atrodyti taip puikiai, kaip jūs to ir norėsite.

479
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *