Mano svajonių namas

Žmonės skirtingi, vieni tiksliai žino, kad jų svajonių name turi būti čerpių stogas ir šilumos siurbliai, kiti įsivaizduoja tik miestą, kuriame norėtų gyventi. Kaip labai praktiškas žmogus, aš apie svajonių namus dažnai ir galvoju iš realistiškos, praktinės pusės.

Ekonomiškas šildymas

Saugus ir šiltas būstasKartais iš manęs kiti juokiasi, kad svajonėse dalykai man ne su blizgučiais ir drugeliais apsupti, o su realistiškais piešiniais ir brėžiniais. Tarkime, šilumos siurbliai ir geri radiatoriai man yra realus ir svajones atitinkantis dalykas. Aš žinau, kiek kokioje parduotuvėje kainuoja šilumos siurblys, žinau, koks šiltinimas namui geriausias. esu tikra, kad ne tik geri šilumos siurbliai padeda namui išlikti šiltam, bet ir puikus apšiltinimas. Pastaruoju metu juk kaip tik ir buvo labai daug kalbama apie sugriežtintą energinį namų sertifikavimą. Iš tiesų, jeigu planavote kažkokį laiką tiesiog pagyventi nešiltintame, pusiau neįrengtame name, tai dabar jau to nepadarysite. Dėl sugriežtintų reikalavimų, reikės labai pasistengti, kad namas efektyviai gamintųsi šilumą, o taip pat ir ją išsaugotų. Pavyzdžiui, turi būti pakankamai apšiltintos sienos, taip pat lubos. Šiltinimas geriausias tada, kai naudojama akmens vata arba mineralinė vata. Taip pat tarp šiltinimo sluoksnių reikia palikti oro tarpus, kurie itin gerai izoliuoja temperatūras, neleidžia šilumai pabėgti. Juk kas iš to, jeigu jūsų šilumos siurbliai visą dieną gamins šilumą, o ši visą dieną bėgs į lauką per kiauras sienas. Taigi, mano svajonių namas yra, visų pirma, labai gerai apšiltintas.

Kompaktiškas ir erdvus

Atrodo, skamba kaip paradoksas? O man tai yra visiška realybė. Manau, kad geras, protingo žmogaus namas turi būti kompaktiškas. Nemėgstu, kai namai atrodo kaip imperijos, o tada labai daug kainuoja ir paties namo išlaikymas. Protingose šalyse, kur yra stabilus ir aukštas ekonominis lygis, kur žmonės pragyvena tikrai gerai, ten niekas nestato tokių milžiniškų namų, visi stengiasi išsipirkti sau tik tokį gyvenamą plotą, kokio tikrai pakanka. manau, kad 70 kvadratinių metrų didelei šeimai gyventi yra tiesiog per daug. Taigi, tikiu, kad ir mano namas nebus kažkoks milžinas. O ką reiškia tai, kad jis turi būti tuo pačiu dar ir erdvus? Aš galvoju apie funkcionalius baldus, apie daiktų mažinimą. Labai dažnai žmonės apkrauna namus daugybe nereikalingų baldų, daiktų, o ir erdvės nemoka tinkamai išplanuoti. Visada geriau yra tiesiog baltos sienos ir dideli langai nedidelio namo, negu didelis tamsus ir daiktų prikištas milžiniškas tvartas.

399
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *