Logotipų kūrimo strategijos

Norite, kad jūsų kuriami logotipai tiktų ir klientui, ir jums patiems suteiktų garbę, o ne gėdą dėl prastai nudirbto darbo? Viskas įmanoma. Svarbiausia visada žinoti, kad jūs galite tai padaryti gerai ir nebijoti naudoti tam tikras patikrintas strategijas logotipų kūrimui. Štai keletas protingų pasirinkimų, kurie iš tiesų gali jums padėti puikiai susidoroti su logotipų kūrimu.

Raidės – įrankiai

Logo kūrimasVienas iš būdų kurti firmos logotipą – tai jį dėlioti tiesiog iš teksto, didesnių raidžių, o taip pat ir iš raidžių, kuris galėtų imituoti kažkokius įrankius. Tarkime, tai su statyba, staliaus darbu, meistravimu susijusi įmonė, kurios veiklos pavadinime arba įmonės pavadinime yra raidė „T“ – galite vietoje raidės čia vaizduoti plaktuką. Tokių metodų, kaip vietoje vaizduoti daiktus, yra labai daug. Kartu tai ir kūrybiška, smagi užduotis, kuriai įdarbinti galite net ir savo vaikus. Arba paimti jų pirmąsias abėcėlės knygeles, kuriose bus ir tos raidės, ir tie daiktai, viskas kartu pavaizduota.

Spalvos, kurios mums kažką reiškia

Logotipas yra kalba, kuri mums kažką pasako greičiau negu mums atrodo, kad mes suprantame. Iš tikrųjų, ta kalba iš esmės yra per vizualumą. Norėdami turėti gerą logotipą, pirmiausia turime rasti spalvas, simbolius, kurie vaizdais transliuos mums svarbius dalykus. Vadinasi, reikia gerai suprasti ir žinoti, ką mūsų sąmonėje sukelia mėlyna, balta, juoda, raudona, pilka, žalia ir kitos spalvos. Pvz., mėlyna dažnai susijusi su vandeniu ir su medicina, su mokslu. Raudona – su ekstremaliais dalykais arba pramone. Tačiau taip pat ji yra labiausiai mus dirginanti spalva. Balta ir juoda – elegancija ir stilius. Žalia visada susijusi su gamta ir gyvybe, tą irgi verta žinoti, kuriant logotipą. Su maistu dažniau susijusi geltona spalva. Arba bent jau taip dažniausiai naudojama, kuriant logotipus ir įvaizdžius.

Tarptautinės simbolikos naudojimas

Verta naudoti ir tarptautinę simboliką, kuri visiems gerai pažįstama. Tai įvairios vėliavos, taip pat ikonėlės ir kiti dalykai. Net ir susirašinėjimuose naudojamos ikonėlės, simboliai – tai visiems suprantami ženklai. Vaistinės neprivalo vaizduoti logotipe gyvatės, apsivijusios taurę, tačiau labai dažnai tą daro ir vaizduoja, kadangi tarptautinė simboliką tą leidžia lengviau padaryti.

Veiklą atspindintis paveikslėlis gali būti sudarytas iš visų šių paminėtų elementų, dalykų. Tik reikia iš anksto nuspręsti, kurią strategiją rinksitės ir kaip, su kuo ją derinsite, o tada tikrai rasite geriausią logotipo variantą.

558
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *