Kuriantiems interjerą 2019 – ais

DubingiaiKokios interjero tendencijos, ieškantiems naujovių šiems metams? Salone https://www.dubingiai.lt tų naujovių tikrai rasite, tik ar atskirsite jas nuo senų madų? Štai keletas 2019 aisiais madingų interjero srovių.

Aksomas

Jeigu mėgstate švelniai prisiliesti prie itin glostymui tinkamo audinio, šiais metais jo į namus galite įsileisti dar daugiau. 2019 – ieji, tai aksomo namuose metai. Aišku, reikia ir žinoti bei suprasti, kur tas aksomas tiks. O jis labiausiai tiks būtent kaip gobelenas tam tikriems laisvalaikio baldams. Aišku, tai bus pastorintas aksomas, o ne pats lengviausias, iš kurio siuvama suknelė, tinkanti vasarai.

Gėlėti tapetai

Nors gėlėtieji močiutės tapetai jau buvo nurašyti ne kartą, jie ir vėl atgimsta. Tai geriausias įrodymas, kad mada sukasi ratu, kadangi šie tapetai ir vėl atsidurs jūsų lankomiausiose namų erdvėse. Ir svečiai mėgausis senuoju jaukiu stiliumi, kuomet namuose gera, smagu ir nėra ko nerimauti, kad kažkas negerai. Gėlėti tapetai suteikia gyvumo ir jaukumo, tačiau tai dar tik pradžia. Vėliau ateis ir visi kiti aksesuarai bei minkštos tekstilės detalės.

Ryškios konkrečios spalvos

Dar viena ryški tendencija, o gal pati ryškiausia – ryškios spalvos. Jos įsiveržia į namus su trenksmu ir jų niekas daugiau nepakeis. Pamirškite baltos spalvos sniegą, kuris prieš kelis metus nugulė jūsų visų interjerus. Gyvenkime kaip Pietų Amerikoje, tuomet ir dienos galbūt atrodys ilgesnės. Įsileiskime ryškias spalvas į namus, ir tą darykime per detales: ryškiaspalvės kėdės, vazos, pagalvėlės. Gera pradžia – pusė darbo.

Vario elementai

Tiems, kas laikysis senovinio stiliaus gerbimo, variniai geltoni elementai bus puikiausias pasirinkimas. Iš tiesų, tokie namai, kuriuose viskas senoviška, iš rąstų ir pan – tai patys gražiausi ir geriausi namai. Taigi, varis tikrai namuose gali atsidurti kaip pasirinkimas Nr. 1. Tik supraskite, kur jis tinka, o kur netinka. Pvz., jis puikiai tiks vamzdžiams, čiaupui pagaminti. Tačiau galbūt nebus toks tinkamas stalui kaip žaliava.

Baltos ir juodos deriniai

Jeigu spalvų šiais metais vis dar neįsileisite, tai iš baltos išlipkite ne per pilkuosius laiptelius ir pustonius, o per ryškų baltos – juodos kontrastą. Jį paryškinkite aštriomis geometrinėmis formomis ir turėsite netašytą ing ir jang atmosferą namuose. Gal tada pagaliau įsidrąsinsite dar ir įsileisti kažką spalvoto į namus. Net jeigu tai būtų ne baldas, o ryškiaspalvė kalbanti papūga.

578
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *