Krovinių pervežimas į Vokietiją, kaip pasirinkti partnerius?

Vežame į VokietijąVežėjų, savo interneto svetainėse pasitinkančių šūkiu „vežame į Vokietiją“, yra ne vienas ir ne du. Praktiškai kiekviena pervežimo bendrovė, gabenanti tarptautinius krovinius, juos gabena šia kryptimi ir atgal. palankiomis sąlygomis krovinių surinkimas ir pristatymas į Lietuvą yra labai greitas ir patogus. Tačiau taip gali būti ne visada.

Vokietija – viena iš populiariausių ir patraukliausių Lietuvos importo bei eksporto partnerių, todėl vilkikai šia kryptimi ir atgal kursuoja ypatingai dažnai. Pilni, daliniai kroviniai, smulkios siuntos į ir iš Vokietijos – daugelio vežėjų kasdienybė. Tai įtakoja geri prekybiniai santykiai tarp šalių, puikiai išvystyta infrastruktūra ir pakankamai neilgas maršrutas, priklausomai nuo regiono. O neretai ši šalis tampa ir tranzitine, krovinius gabenant Prancūzijos, Ispanijos kryptimis.

Tiesa, siekiant atrasti patikimą nuolatinį partnerį krovinių pervežimui į Vokietiją ar iš jos, reikėtų kliautis vežėjo patirtimi bei pristatymų istorija. Ne paslaptis, kad Vokietijos infrastruktūra, nors ir labai gerai išvystyta, tačiau neretai pametanti nemažų netikėtumų. Važiuojantys vairuotojai šia kryptimi paliudys, kad vieną kartą visą Vokietiją galima pervažiuoti per parą, o kitą kartą – nepavyks. Dėl itin didelio dėmesio savo kelių kokybei, čia vyksta nemažai įvairių remonto darbų, dėl kurių kelionė kartais gali ir apkarsti.

Būtent dėl šios priežasties, vežėjai turi būti visada tam pasiruošę ir gebėti greitai persiorientuoti, atsižvelgiant į situaciją. Dėl vykdomų remonto darbų ar įvykusios avarijos spūstis gali driektis per kelis kilometrus. Kiekviena tokia spūstis gali kainuoti nemažai laiko ir įtakoti sklandų krovinio pristatymą laiku. Renkantis partnerius, labai svarbu, kad tokiais atvejais situacija būtų sprendžiama greitai ir efektyviai, siekiant pasekmes dėl krovinio pristatymo nesklandumų sumažinti iki minimumo.

690
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *