Vietinis ir tarptautinis krovinių pervežimas

Visais laikais žmonės ne tik keliavo patys, bet ir drauge gabeno bagažą, įvairius siuntinius bei krovinius. Šiandien viskas tapo kur kas paprasčiau – siuntiniai sėkmingai į kitą pasaulio pusę gali nukeliauti ir be juos siunčiančio, lydinčio žmogaus įsikišimo. Šiandien ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse itin paplito įvairių siuntų tarnybų paslaugos. Pirma, tai yra labai patogu, nes kurjeriai prekes tiek paima, tiek pristato į namus ar į darbo vietą. Antra, kurjerių paslaugos yra santykinai pigios – kartais kelionė iki miesto ar pašto kainuoja netgi brangiau, negu siuntų gabenimas pasitelkus kurjerius. Be siuntų, populiarus tapo ir krovinių pervežimas ne tik tame pačiame mieste, šalyje, bet ir į užsienį.

Kam įprastai prireikia krovinių pervežimo?

krovinių-pervežimasPaprastai krovinių pervežimas ypač aktualus besikraustantiems žmonėms: juk iš vienos gyvenamosios vietos į kitą reikia persivežti ne tik rūbus, bet ir daiktus, baldus, buitinę techniką, o tam lengvieji automobiliai tinka ne visada. Jei yra galimybė mikroautobusą, sunkvežimį ar kitos rūšies autobusiuką pasiskolinti iš pažįstamų, artimųjų. Tačiau yra vienas „bet“: pažįstamų tarpe tiesiog gali neatsirasti žmogaus, kuris turi tinkamą kraustymuisi ir daiktų gabenimui transporto priemonę. Taigi yra viena išeitis – rinktis specialių įmonių, užsiimančių krovinių pervežimu, paslaugas. Paprastai krovininį transportą galima išsinuomoti vos už 150-200 litų parai ar dar pigiau kelioms valandoms.

Tarptautinis krovinių pervežimas

Dažnai krovinius reikia nuvežti ir į užsienį. Tik tada imame mąstyti, kaip visa tai įgyvendinti pigiau ir greičiau. Jei krovinys stambus, palanku rinktis dideles kompanijas, siūlančias krovinius gabenti sunkvežimiais su tentais ir didžiulėmis priekabomis. Jei krovinys mažesnis, lengvesnis nei 24 tonos, pagelbėti gali ir paprastos siuntų bei krovinių gabenimo tarnybos. Populiarios įvairios kryptys, tačiau šiandien žmonės vis dažniau domisi, kiek kainuoja krovinių pervežimas į Angliją ir per kiek laiko kroviniai į šią šalį pristatomi. Kaina skaičiuojama priklausomai nuo krovinio sunkumo, matmenų, specialių pageidavimų, vietos, į kurią gabenama ir pan. Krovinių pervežimas nepasiriboja vien daiktų, prekių gabenimu: paprastai tokias paslaugas teikiančios įmonės tralais gabena ir automobilius bei motociklus. Ne paslaptis, kad kartais Didžiojoje Britanijoje automobilius galima įsigyti ganėtinai pigiai. Taip pat į Lietuvą iš Anglijos, Vokietijos, Nyderlandų populiaru gabenti žemės ūkio padargus, baldus, buitinę techniką bei kitus tiek standartinius, tiek nestandartinių gabaritų krovinius. Kad krovinių pervežimas į Angliją vyktų sklandžiai, belieka susirasti patikimus paslaugos teikėjus.

101
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *