Apie krovinių gabenimo paslaugas ir šia veikla užsiimančias įmones

Įvairiuose Europos ir viso pasaulio kampeliuose gyvenantiems žmonėms vis dažniau prireikia krovinių gabenimo paslaugų. Pabandysime panagrinėti, kokias paslaugas teikia krovinių gabenimu užsiimančios įmonės.

Tarptautinis krovinių gabenimas

krovinių-gabenimasDaugelis konkurencingų įmonių krovinius gabena visame senajame žemyne. Pavyzdžiui, įmonė „Delamode Baltics“ kas mėnesį vidutiniškai iš Lietuvos į užsienio šalis ir atvirkščiai perveža maždaug tūkstantį pilnų ir maždaug per 8000 dalinių krovinių. Pilnas krovinys – kai sunkvežimius užsako viena įmonė, o dalinis krovinys – kai gabenami kelių įmonių kroviniai, t. y. jos susikooperuoja, kad patirtų kuo mažiau išlaidų.

Populiariausios kryptys

Krovinių pervežimas vykdomas daugiausia ES ribose ir tarp Pabaltijo valstybių. Atstumai – santykinai nedideli, net ir į tolimus kampelius (neskaičiuojant sustojimų) galima nuvykti per parą laiko. Ar šiek tiek daugiau. Krovinius gabenant ES ribose, taikomi ir mažesni mokesčiai, nei, pavyzdžiui, krovinius gabenant iš ir į tas šalis, kurios nepriklauso Europos Sąjungai. Minėtoji įmonė krovinius gabena ir į Rusiją bei NVS šalis – taip tai pat gana populiarūs maršrutai.

Šiandien prekių rinka tiesiog perpildyta kiniškomis prekėmis, taigi kokiu būdu jos atgabenamos? Vienas populiaresnių kelių – tai krovinių plukdymas krovininiais laivais. Tiesa, šiuo būdu nelabai apsimoka gabenti smulkių krovinių.

Kur galima atsiimti ir priduoti krovinius?

Paprastai įmonės krovinius pristato į nurodytas vietas, iš jų ir pasiima. Tačiau pagrindiniai krovinių gabenimu užsiimančių įmonių padaliniai įsikūrę didžiausiuose mūsų šalies ir kaimyninių valstybių miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje ir Taline. Dėl šios priežasties krovinių gabenimas vyksta greitai ir sklandžiai – paslaugos pradedamos teikti praėjus vos 24-48 valandoms po sutarties sudarymo.

Kokie kroviniai gabenami?

Daugelis įmonių yra sukaupusios ilgametę patirtį, taigi gabena ne tik įprastus, bet ir pavojingesnius krovinius, nes šioje srityje turi pakankamai patirties. Taigi saugiai bus pergabenami bet kokie kroviniai, žinoma, išskyrus tuos, kuriuos gabenti draudžia įstatymai.

Kada „atvyks“ siunta?

Įmonės, kurių pagrindinė veiklos sritis – krovinių pervežimas, leis jums stebėti, kur šiuo metu yra jūsų krovinys. Galėsite orientuotis ir sklandžiai vykdyti savo veiklą. Be to, visi kroviniai yra apdrausti, taigi jokių finansinių nuostolių nepatirsite.

Kokios dar paslaugas teikia krovinius gabenančios įmonės?

Viena iš krovinių gabenimo paslaugų – tai visų muitinės formalumų sutvarkymas. Visa tai atliekama greitai ir patogiai, išleidžiant minimalias pinigų sumas. Krovinius gabenančių įmonių paslaugų spektras – labai platus, taigi kaskart reikėtų teirautis individualiai.

188
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *