Krovininių mikroautobusų nuoma

Šiuolaikiniams žmonėms dažnai prireikia transporto paslaugų. Žinoma, lengvąjį automobilį galima pasiskolinti iš bet ko, tačiau kai pririekia gabenti krovinius, susiduriame su nemažai problemų. Pirma, kaip sutalpinti krovinį, kaip jį saugiai pergabenti ir pan. Jei iš pažįstamų ar artimųjų krovininio automobilio pasiskolinti nėra galimybių, bene vienintelė išeitis – tai krovininių mikroautobusų nuoma. Jos privalumai yra akivaizdūs: automobilį galima išsinuomoti tiek vienai parai, tiek ir mėnesiui ar net ilgiau. Kuo ilgesniam laikui mikroautobusas nuomojamas, tuo pigesnė paslauga tampa. Nuomojantis mikroautobusą ilgesniam kaip 15 dienų laikotarpiui, jo kaina gali būti vos nuo 110 litų. Renkantis ilgalaikę mikroautobusų nuomą, galima ir dar daugiau sutaupyti.

auto-nuomaKrovininių mikroautobusų nuoma labai gelbsti kraustantis. Pavyzdžiui, kai kurių baldų, buities prietaisų su paprasta mašina iš vienos vietos į kitą persivežti praktiškai neįmanoma. Gerai, jeigu žmogus turi universalią, talpią mašiną, tačiau jei automobilis – kompaktinės klasės, jame telpa nedaug daiktų. Išsinuomojus mikroautobusą, visus daiktus pervežti galima vos per 1 kartą, ypač jei esate jaunas žmogus ir turite nedaug daiktų ir baldų. Kai kurios Lietuvoje įsikūrusios įmonės siūlo ir profesionalių kraustytojų komandą, padėsiančią išvengti kraustymosi darbų. Jie ne tik padeda saugiai perkraustyti daiktus, bet ir pasirūpina dėžėmis, kitais kraustymuisi būtinais „atributais“.

Automobilių nuoma

Jei krovininių mikroautobusų nuoma nedomina, galima išsinuomoti paprastą automobilį. Automobilių nuoma gali būti tiek ilgalaikė, tiek trumpalaikė, priklausomai nuo jūsų poreikių. Nors ilgalaikę nuomą paprastai renkasi įmonės, niekas nesako, kad automobilio ilgesniam laikui išsinuomoti negali paprastas žmogus. Tai išeitis tiems, kurie neturi pakankamai susitaupę geram automobiliui ir, kol įsigys nuosavą transporto priemonę, nori važinėti greitai, prabangiai ir patogiai. Nuomos privalumai yra tai, kad paprastai automobiliai išnuomojami visiškai nauji. Nuomos sumos nurodytos galutinės, t. y. jau su vaisias mokesčiais, PVM‘ais ir panašiai. Norimus išsinuomoti automobilius rezervuoti galima internetu: tai greita ir paprasta. Tereikia suvesti pagrindinius savo duomenis, nurodyti, kuriam laikui automobilį nuomositės. Automobilių nuoma gali tapti ir puikia taksi alternatyva: teikiamos ir nuomos su vairuotoju paslaugos. Vairuotojas žmones gali paimti iš oro uosto, autobusų stoties ir bet kurių kitų vietų Baltijos šalyse. Tokios pervežimo paslaugos yra pigesnės, ypač jei reikia įveikti didesnius atstumus ir iš vieno miesto nuvykti į kitą. Be to, jei kelyje sugestumėte, nuomos kompanijos visada atsiunčia pagalbą, o remontuojant sugedusį automobilį, gaunate kitą transporto priemonę.

85
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *