Kokie skirtumai tarp ilgalaikės ir trumpalaikės automobilių nuomos?

Automobilių nuomos paslaugos labai naudingos daugeliu atvejų. Turbo nuoma siūlo rinktis iš daugybės pasiūlymų. Klientams tampa svarbu viskas, kas susiję su galimybe išsinuomoti automobilį. Šiuo metu, kai tokia didelė pasiūla, tai rinktis yra iš ko.

Turbo nuomos paslaugosDabar ne tik yra daug automobilių nuomos įmonių, bet ir įvairiausių pasiūlymų. Galimi tokie pasirinkimai, kaip trumpalaikė nuoma. Taip pat galima TurboNuoma – ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje. Kaip jau supratote, galima rinktis skirtingus nuomos laikotarpius. Kartais besidomintys šiomis paslaugomis nežino, kokie esminiai skirtumai skiria šias dvi paslaugas. Tai nėra tik laikotarpio skirtumas, kai ilgalaikė nuoma reiškia, kad nuomojama ilgesnį laikotarpį, nei, pavyzdžiui, 1 mėnesį, o trumpalaikė reiškia nuomą iki mėnesio laikotarpio. Kitas labai svarbus skirtumas skiriantis šias dvi paslaugas – kaina. Kiekviena nuomos diena kainuoja tam tirką sumą pinigų. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui, vienos dienos kaina tampa mažesnė. Jeigu, pavyzdžiui, norite nuomotis 3 dienoms, tai kiekvienos dienos kaina gali siekti 20 eur, o jeigu nuomositės 1 mėnesiui, tai 1 dienos kaina gali siekti 10 eur. Reikia paminėti ir dar vieną skirtumą, kuris susijęs su nuomos tikslais. Priklausomai nuo pageidavimų, gali skirtis nuomos tikslas. Vieniems reikia automobilio kelioms dienoms, o kitiems keliems mėnesiams ar metams. Tai yra pagrindiniai skirtumai tarp ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos.

Norint pasirinkti nuomą nesvarbu ar ilgalaikę, ar trumpalaikę, reikia atitikti tam tikras sąlygas, kurias nustato nuomos įmonės. Išsamiai apie jas galite sužinoti apsilankę pasirinktoje nuomos įmonėje ir susipažinę su jų nustatytomis sąlygomis. Kiekvienoje iš jų yra nustatytas minimalus vairuotojo amžius, pavyzdžiui, gali būti, kad nuomotis galima tik tuomet, jei yra daugiau kaip 25 metai. Taip pat svarbus ir vairuotojo vairavimo stažas. Dažniausiai reikalaujama, kad vairuotojas turėtų daugiau kaip 2 metus vairavimo stažą. Tiesa, reikalavimai nuomotis lengvuosius automobilius ir kitas transporto priemones, pavyzdžiui, krovininius mikroautobusus, skirsis. Turbo nuoma siūlo įvairias transporto priemones, o kokios sąlygos nustatytos, reikia sužinoti pas paslaugos teikėją.

Ilgalaikė nuoma skiriasi nuo trumpalaikės, todėl norint pasirinkti sau naudingiausią pasiūlymą, reikia įvertinti sąlygas ir kainas. Tuomet galima priimti sprendimą dėl pasirinkimo. Nesvarbu kokią automobilio nuomą pasirinksite, nes daugeliu atvejų tai bus naudinga paslauga, kuri suteikia galimybę vairuoti naują ir techniškai tvarkingą automobilį. Tai labai svarbu ne tik keliaujant, bet ir norint kasdien mėgautis saugiu ir komfortišku važiavimu.

602
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *