Kokias padangas renkasi Opel vairuotojai?

Vairuotojus galima suskirstyti į kelias kategorijas pagal tai kokius automobilius jie naudoja. Vienai grupei priklauso žmonės kuriems svarbu automobilio prekinis ženklas, įvaizdis, modelio patikimumas, tuo tarpu kiti neteikia tam reikšmės, renkasi tą kurį gali pigiau įsigyti ir mokėti mažesnes kainas už remontą ir dalis. Kaip ir kitų gamintojų automobilius, Opel vairuotojai stengisi atlikti techninio aptarnavmo darbus tik autorizuotuose autoservisuose. Taip tęsiasi pirmus 3-5 metus kol automobilis naujas ir galioja garantija, vėliau kai automobilis nuvertėja, ieško pigesnių dirbtuvių, perka tsargines detales, tarp jų ir padangas, savarankiškai.

OpelIš autosalono Opel automobiliai dažniausiai išrieda su Bridgestone arba Goodyear padangomis. Atėjus laikus keisti padanga, ne visada pasirenkami tie patys padangų modeliai, nes vairuotojai pastebi kad šios padangos priklauso aukštesnės klasės segmentui. Pačių geriausių pirkti nebūtina jei yra gana puikių analogų už puikią kainą. Patarimo galite paprašyti iš savo miesto Opel salono serviso, jie geriausiai žino kokios padangos reikalingos jūsų automobiliui. Tiguan, Passat, Touareg ir kiti modeliui turi skirtingus padangų katalogus, nes tai yra skirtingų tipų mašinos, vieni lengvieji, kiti visureigiai.

Opel automobilių savininkai kurie turi pinigų, renkasi Bridgestone, Michelin arba panašios kokybės produktus. Juos galima montuoti ir ant mažos klasės automobilių pavyzdžiui Astra, Corsa. Tai užtikrins gerą transporto priemonės valdymą ypač ant slidžios kelio dangos. Opel ir Vauxhall automobiliai yra to paties gamintojo, todėl abiem tinka tokių pat išmatavimų padangos.

Daug informacijos šia tema galima rasti angliškuose forumuose kur žmonės dalinasi patirtimi apie tai kokias padangas įsigijo ir kaip sekėsi jas naudoti. Rasite ne tik nusiskundimus ar privalumų vardijimą bet ir konkrečius problemų sprendimo būdus. Pavyzdžiui, radome informacija apie Insignia a modelį kuriam pasirodo neįmanoma rasti universalių tam tikro išmatavimo padangų kurios buvo sumontuotos dar gamykloje. Taip yra todėl, kad tokių nebegamina ir tenka pirkti du komplektus padangų, vieną vasarai, kitą žiemai. Lengviausia Opel padangas išsirinkti internetiniame kataloge, kur pasirinkus automobilio modelį jums parodys visas jam tinkamas padangas ir prieinamumą. Galite rikiuoti pagal kainą, gamintoją, aukštį, plotį ir kitus parametrus kurie jums svarbūs.

681
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *