Kieto kuro katilai

Nors vis daugėja įvairių patalpų šildymo sistemų: elektrinių, dujinių, granulinių ir t.t., tačiau vis dar populiarūs kieto kuro katilai, kurie naudoja atsinaujinančias gamtos žaliavas. Šie katilai yra ilgaamžiai, jums per daug nereikia jais rūpintis – tiesiog džiaugtis jų teikiama šiluma.

kieto kuro katilaiKodėl verta rinktis kieto kurio katilus? Visų pirma, kieto kurio katilai naudoja atsinaujinančius gamtos išteklius, kurie užima net apie 40 procentų visos mūsų šalies teritorijos. Gali būti naudojamos ir malkos, ir saulės energiją naudojančiomis sistemomis, todėl galėsite būti tikri, kad rūpinatės ekologija. Pavyzdžiui, vasarą nereikia rūpintis namų šildymu, nes paprastai namus sušildo saulė, kuri gali mums padėti sušildyti ir vandenį. Tuo tarpu žiemą kieto kuro katilai gali padėti ne tik sušildyti namus, bet ir vandenį. Ne visur yra galimybė šildytis dujomis, tačiau sunku būtų rasti vietą, kurioje negalėtumėme gauti malkų. Kieto kuro naudotojai yra visiškai nepriklausomi nuo naftos ir dujų kainų, todėl nereikia baimintis, kad dujos gali pabrangti (paskutiniu metu kainos vis kyla į viršų). Ir tai – tik du privalumai: rūpinimasis ekologija ir ekonomiškumas, tačiau kieto kuro pliusai tuo tikrai nesibaigia.

Kieto kuro katiluose gali būti sumontuota didelė vandens talpykla – net iki maždaug 160 litrų, o tai tikrai aktualu tiems, kurių didelė šeima ir suvartojanti didelį kiekį karšto vandens. Kieto kuro katilai gali deginti įvairios drėgmės malkas – jų drėgmė gali būti net iki 35 procentų. Kieto kuro katilus naudoti saugu, juose įmontuota apsauga nuo perkaitimo, jie taip pat pasižymi ir ilgaamžiškumu – statistika rodo, kad kieto kuro katilai tarnauja maždaug 20-30 metų.Šildymui galima naudoti durpes, kuro briketus, anglį, drožles ir įvairias malkas. Pakrovus malkų, jums kurį laiką nereikia sukti galvos, kada malkų reikės vėl įdėti – paprastai jos dega 5 valandas ir dar daug ilgiau, priklausomai nuo to, kokios firmos kieto kuro katilą pasirinksite. Tačiau daugumai kieto kuro katilų teikiama trejų metų garantija.

Jei dvejojate, ar kieto kuro katilai – geriausias pasirinkimas būtent jums, visada galite rinkti informaciją internete ir palyginti, kokia šildymo sistema naudingiausia. Nebijokite klausti patarimo ir šios srities specialistų – prašydami pagalbos pakonsultuoti vienu ar kitu klausimu, jūs tikrai neįsipareigojate pirkti iš vieno ar kito pardavėjo – ieškokite, ir tikrai rasite jums tinkamiausią variantą.

233
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *