Kelionės draudimas

XXI amžius – tai tikrų tikriausiais kelionių amžius, kai keliautojams ir kelionių maniakams gerąja prasme suteikiamos visos galimybės. Viskas, ko riekia – tai šiek tiek pinigų ir laiko. Visa kita kur kas paprasčiau, nes kelionės, kaip mano daugelis, nereikalauja storos piniginės. Tačiau kaip elgtis, kad kelionė neapkartintų gyvenimo ir netaptų tikru siaubu? Keliaujant savoje šalyje nieko baisaus nutikti neturėtų, tačiau vykstant toliau, pavyzdžiui, į tolimąsias Azijos, Afrikos šalis, reikėtų apsidrausti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę. Kelionės draudimas padeda išvengti daugybės rūpesčių ir padeda be streso, kad nutiks kažkas blogo, mėgautis atostogomis ir išsvajotuoju poilsiu.

Draudimas susirgus

draudimas-kelionesNuvykus į užsienio valstybę ir ten susirgus, apsidraudus bus suteikta ne tik pirmoji būtinoji pagalba, bet ir kitos medicinos paslaugos. Susižeidus, bus pasirūpinama tvarsčiais, medikamentais. Dažnai vykstant į egzotiškas šalis apsinuodijama maistu. Nors dažnai kelionių lankstinukuose, žurnaluose įspėjama nepirkti maisto gatvėje, pakelėje pasitaikančiose užkandinėse, dažnai šių patarimų nepaklausoma, ir pasekmės dažnai būna skaudžios. Laiku negavus tinkamos pagalbos, galima visiškai susirgti ir sužaloti savo sveikatą. Neapsidraudus, gali laukti kelių tūkstančių išlaidos, tad apkars ne tik pati kelionė, bet ir gyvenimas sugrįžus namo. Taigi kelionės draudimas turi tapti ne galimybe, o būtinybe.

Draudimas keliaujant kitais atvejais

Be to, apsidraudus šiuo draudimu, pasirūpinama ne tik sveikata. Nuostoliai kompensuojami ir tokiu atveju, jei pasimeta ar negrįžtamai dingsta jūsų bagažas, jei jis vėluoja sugrįžti. Taip pat kompensacijos galima tikėtis ir tuo atveju, jei kelionė atidedama ar netgi visiškai atšaukiama. Dar kitas atvejis, kai galioja kelionės draudimas – kai jūs pats, jūsų šeimos nariai ar gyvūnai kelionės metu padaro žalos kitiems asmenims bei apgadina svetimą turtą.

Mašinos draudimas

Jei į kitą šalį vykstate ne lėktuvu ar autobusu, o nuosavu automobiliu, tiesiog būtinas ir automobilio draudimas. Arba vertėtų pasidomėti, galbūt jūsų transporto draudimas galioja ir kitose valstybėse, pavyzdžiui, Europos sąjungos šalyse. Tuomet atskiro draudimo pirkti nereikia. Dažnai žmonės nori pataupyti ir nedraudžia, nes mano, kad per savaitę esant svečioje šalyje tikrai nieko blogo nenutiks. Toks požiūris yra klaidingas, nes nežinome tos šalies vairavimo kultūros, eismo sąlygų, kitų niuansų. Kad ir kaip atsargiai vairuojama, nelaimės kartais tiesiog persekioja, taigi mašinos draudimas gali apsaugoti nuo daugybės finansinių rūpesčių ir sugadintų atostogų. Prisiminkite, kad šiame gyvenime yra dalykų, kuriems taupyti ne tik kad neverta, bet ir negalima.

76
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *