Keleivių ir siuntų pervežimas

Šiandien gyvename tokiasi laikais, kai kiekviena šeima yra daugiau ar mažiau paliesta emigracijos procesų, todėl žmonės vis ieško būtų keliauti pigiau ir patogiau. Nepaslaptis, kad skrydžių bendrovės naudojasi emigracijos srautais, siekdamos pasipelnyti didžiųjų metų švenčių laikotarpiais, laiku prieš vasaros sezoną, kada dideli srautai traukia į Vakarų Europą užsidirbti. Būtent todėl vis daugiau populiarumo sulaukia įmonės, kurių pagrindinė veikla – keleivių pervežimas. Būtent apie kelias tokias įmones, teikiančias keleivių pervežimo paslaugas ir transporto priemonių nuomą, šiandien ir pakalbėsime.

UAB Ronepa pervežimo paslaugos

PervežimaiUAB Ronepa veikia jau ne vienerius metus ir per tą laiką yra subūrusi dedelį paslaugomis patenkintų klientų ratą. Aukštos kokybės paslaugos, geras aptarnavimas, geras kainos ir kokybės santykis skatina keliaujančius užsidirbti, aplankyti artimųjų arba grįžtančius į gimtinę rinktis būtent UAB Ronepa paslaugas. Bendrovė teikia keleivių pervežimo, krovinių ir siuntų pervežimo paslaugas į tokias Europos šalis kaip Vokietija, Olandija, Belgija, Didžioji Britanija. Keliaudami su UAB Ronepa galite būti tikri, kad jūs, jūsų artimieji ar jūsų siuntos bus pristatytos nuo taško A iki taško B, todėl jums nereikės sukti galvos dėl svetimos šalies žemėlapių ar vietovių studijavimo. Skirtingai nei dauguma kitų vežėjų, UAB Ronepa yra sertifikuoti gyvūnų vežėjai, todėl galite būti tikri, kad patikėję UAB Ronepa pasirūpinti jūsų augintinio kelione į vieną iš minėtų Europos šalių, tikrai neapsirikote. Jūsų naminis gyvūnas kelionėje tikrai nejaus diskomforto. Internetinėje bendrovės svetainėje pateikiama visa informacija apie paslaugas, kainas, užsakymo vykdymų specifiką, pateikami kelionių maršrutų žemėlapiai, klientų atsiliepimai apie keliones, galerija. Ateityje planuojamas rašyti internetinis blog‘as apie kelionės sąlygas, naujienas emigracijos ir migracijos srityje, teisinę informaciją ir kitką.

MB Minibusas – mikroautobusų nuoma

Minibusas – auto nuoma Klaipeda bendrovė, teikianti mikroautobusų nuomos paslaugas. Kurdami įmonę, steigėjai įvertino, kad šiandien lietuviai yra linkę keliauti taupiau, tolimesnėms kelionėms vis dažniau renkasi nuomojamą transporto priemonę, taupydavi savosios būklę. Keliaujant atostogų, didelėms kompanijoms važiuojant į darbo komandiruotes, ieškantiems transporto priemonės vakarėliams, vaestuvėms, geriam laiko praleidimui – Mini busas siūlo puikų mikroautobusų pasirinkimą. Visos nuomojamos transporto priemonės turi visus reikiamus draudimus, yra puikios būklės ir ne senesnės negu dešimties metų senumo. Specialistai teigia, kad automobilių nuomos skatinimas – labai sveikintina iniciatyva, kadangi skatina žmones dalintis automobiliais, pirkti mažiau transporto priemonių, keliauti susikoperavus, mažinti transporto spūstis ir anglies dvideginio išmetimą į atmosferą, kas yra viena pagrindinių klimato atšilimo priežasčių. Puikus klientų aptarnavimas, gera kainodara, nepriekaištinga automobilių būklė, platus transporto priemonių panaudojimas skatina vis daugiau klientų paslaugas pirkti būtent iš šios bendrovės. Minibusas darbuotojai pabrėžia, kad atėjus šiltajam sezonui automobilių nuomos paslaugos vis populiarėja, todėl žinantys, kad mikroautobuso reikės savaitgalį, turėtų turėtų rezervaciją atlikti savaitę prieš, nes pasitaiko, kad norimos transporto priemonės užsirezervavus per vėlai gauti nepavyksta.

Geriausi atsiliepimai apie UAB Ronepa ir MB Minibusas

Kęstas – jau keturis metus gyvenantis Vokietijoje UAB Ronepa paslaugomis naudojasi kelis kartus į metus. Vyras vertina puikų aptarnavimą, geras kainas, puikius kelionių terminus, galimybę vežtis įvaraus tipo bagažą, kompetetingus ir savo darbą puikiai išmanančius vairuotojus. Bent tris kartus per metus vyras grįžta į savo gimtąjį miestą – Klaipėdą. Žinoma, grįžus norisi pakeliauti, aplankyti draugus ir giminaičius. Tokiu atveju jis kreipiasi į bendrovę Mini busas, iš kurios visada nuomojasi transporto priemones. Kokybiškas keliavimo būdas, geras kainos ir kokybės santykis tik paskatina Kęstą sutikti, kad tokių puikias paslaugas, tokias kaip keleivių pervežimas, mikroautobusų nuoma, teikiančių įmonių Lietuvoje dar trūksta.

429
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *