Automobilio draudimas – kokį pasirinkti?

Vis daugiau Lietuvos kelyje atsiranda vairuotojų. Tvarkingos transporto priemonės ir Privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra neatsiejama nuo atsakingo vairavimo. Ne išimtis ir Kasko draudimas, kuris itin mėgstamas brangių automobilių šeimininkų ir tų, kurie labai saugo savo transporto priemonę.

kasko draudimasNutikus nelaimei eismo įvykio metu reikalinga skubi pagalba kelyje. Jei tai nedrausta transporto priemonė, tai teks už viską mokėti Jums. Negana to, policijos pareigūnai Jums paskirs baudą. Kiek daug nemalonumų gali nutikti, jei neapdrausite automobilio. Juk paprastas draudimas nekainuoja daug, tad galime tuo pasirūpinti iš anksto, nes pasekmės gali būti skaudžios.

Kasko draudimas padengia nuostolius net ir tokiais atvejais, kai kaltininkas yra automobilio savininkas. O, kiek yra atvejų, kai įvykus eismo įvykiui, kaltininkas pasišalina iš vietos? Tikrai ne vienas ir ne du, todėl nutikus nelaimei toks draudimas iškart atsiperka. Pavyzdžiui, atvykote į svečius ir pasistatote automobilį daugiabučio namo kieme. Išėję pastebite, kad sugadintas veidrodėlis ir subraižytos durelės. Privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas neapmokės šių nuostolių, o Kasko – apmokės.

Daugelis žavisi populiariais automobilių modeliais. Jie gražūs ir madingi, tačiau jie populiarūs ne tik tarp pirkėjų, bet ir tarp vagių. Jei ne pirmą rytą prabudę pamatote, kad pavogtas brangus veidrodėlis ar išplėštos lempos, tai metas pagalvoti, apie draudimo rūšis. Juk populiarių automobilių detalės labai paklausios ir brangios, tad ir domina ne tik pirkėjus ar pardavėjus.

Ne tik Jūs ar kitas vairuotojas gali padaryti mažų, ar didelių nuostolių. Nemalonumų gali sukelti ir gamta. Lietuvoje dažnai siaučia stiprūs vėjai, tačiau kartais jie gali pridaryti nuostolių. Pavyzdžiui, nuvirsti medis tiesiai ant automobilio. Žiemą itin atsargiai elkitės, kai reikia pasistatyti automobilį po namo stogais, nes sniego nuošliaužos gali jį apgadinti. Atšilus klimatui nutinka ir kitų netikėtumų kaip, pavyzdžiui, kruša. Ledukai gali sugadinti automobilio stogą ir stiklus. Remontas kainuoja tikrai ne pigiai, nebent patys dirbate autoservise ir Jums tai nieko nekainuoja. Rinkitės draudimo rūšį ne tik pagal kainą, bet ir pagal numanomą riziką. Jei transporto priemonė labai brangi, tai neverta taupyti.

Nutikus eismo įvykiui reikalinga ne tik pagalba kelyje, bet ir išmoka, kuri padės nepatirti didžiulių finansinių nuostolių. Tai saugi investicija ateičiai, juk nė vienas negalime žinoti, kas nutiks rytoj kelyje. Išsirinkite tinkamą draudimo rūšį ir saugiai vairuokite.

306
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *