Kas stebina, atvykus į Angliją?

Niekam ne paslaptis, jog daugiausia mūsų tautiečių yra emigravę į Angliją ir jos miestą Londoną. Ši vandens apsupta šalis yra kiek neįprasta ne tik dėl savo valdymo sistemos, didžiulio žmonių antplūdžio, bet ir dėl eismo, kuris vyksta priešinga, nei mes esame įpratę Lietuvoje, kelio puse. Taigi, šiame strapsnyje bus pateikti transporto ypatumai, kurie jus pasitinka, atvykus į Angliją.

Į AnglijąNors kelionė lėktuvu iki Didžiosios Britanijos tetrunka vos pora valandų, atstumai, kuriuos jums teks įveikti Londone, yra išties nemaži. Kadangi miestas yra didelis, čia galite pasirinkti kelionę jūsų nuosavu, nuomojamu automobiliu, taksi, autobusu ir metro. Metro čia – pats populiariausias viešasis transportas, skaičiuojantis jau ne vieną dešimtį veikimo metų. Norint keliauti metro, į išmaniuosius įrenginius galite atsisiųsti viso miesto žemėlapius ir tvarkaraščius, kur koks metro važiuoja, o už keliones susimokėti nusipirkus Oyster arba Travel kortelę. Kiekvienas metro turi savo važiavimo valandas, todėl planuodami kelionę įsitikinkite, ar bus kaip grįžti namo, nes naktimis jie nekursuoja.

Autobusai tokiame didmiestyje kaip Londonas gali sukelti šiokių tokių nepatogumų, net jei keliaujate vos kelias stoteles. Autobusai, priešingai, nei metro, papuola į kamščius, sustoja ties kiekvienu šviesoforu, taip prailgindami įprastą kelionę. Anglai ir ilgai šioje šalyje gyvenantys žmonės seniai žino, kad kelionė metro yra greitesnė negu autobusu, tačiau pastarieji važinėja ištisą parą. Turėdami Oyster kortelę galite keliauti tiek metro, tiek autobusais, tačiau dera informuoti, jog Londone vairuotojai sustoja nevisose stotelėse. Kai kurios jų yra vadinamos ,,pagal pageidavimą“, todėl čia būsite išleisti paspaudus atitinkamą mygtuką.

Taip pat atvykę į Angliją galite rinktis keliones taksi automobiliu ar vis populiarėjančia ,,Uber“ paslauga, tačiau lygiai taip pat kaip važiuojant autobusais, ypač piko valandomis, galite užstrigti didelio miesto kamščiuose.

Daugiau informacijos – http://vezaianglija.lt/

470
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *