Kaip apsaugoti savo gyvūną?

ženklinimasAugintiniai yra mūsų draugai, kurie mums kasdien suteikia labai daug laimės ir tuo pačiu pasididžiavimo jais. Natūralu, kad daugelis mūsų skiria labai daug laiko, dėmesio ir net pinigų gyvūnams, kurie yra gerta mūsų. Tokiu atveju galime būti ramūs, kad jie visada bus ne tik saugūs, tačiau taip pat ir sveiki.

Gyvūnų ženklinimas – būtinas

Pirmiausia reikalingas gyvūnų ženklinimas. Tai yra paslauga, kuri gali garantuoti, kad pasimetus Jūsų augintiniui jis bus surastas kur kas greičiau. Svarbiausia, kad daugelis galvoja, kad gyvūnų ženklinimas yra ta paslauga, kuri reikalinga tik šunims. Tačiau tikrai ne. Jeigu norite būti ramus arba rami, kad bet koks gyvūnas, kuris gali patekti į lauką ir pasimesti, būtų kuo greičiau surastas – tokiu atveju čipuoti yra būtina. Tai labai greita ir paprasta procedūra, kuri leis Jums būti ramiu, kad tinkamai saugote savo mylimą gyvūną.

Geras antkaklis

Žinoma, geras pavadėlis bei tinkamos kokybės antkaklis yra tai, kuo turi pasirūpinti kiekvienas šeimininkas. Kai kurie norėdami sutaupyti renkasi tokius, kurie yra kiniškų prekybos vietų parduotuvėse. Deja, dažniausiai tokie gaminiai gaminami iš labai blogos kokybės medžiagos, tad kur kas trumpiau tarnauja. O tai galiausiai reiškia, kad pavadėlis gali kur kas greičiau suplyšti ir tuo pačiu Jūsų gyvūnas gali pabėgti. To galia išvengti su tinkama užsegimo sistema, tad jais svarbu pasirūpinti.

Sekimo įranga

Kai kurie savo gyvūnams net perka sekimo įranga, kuri reikalinga kur kas didesnei apsaugai. Žinoma, gali atrodyti kiek per daug, tačiau tokiu atveju bent jau žinosite, kad Jūsų augintinis yra saugus. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dažniausiai paleidžia šuns gautis vienus. Dažniausiai taip daroma miške. Tokiu atveju galėsite jį surasti kur kas paprasčiau, kai mažasis nutols per toli.

Kuo daugiau skirtingų sistemų bus – tuo Jūsų gyvūnas bus saugesnis ir tuo pačiu tuo Jūs galite būti ramesnis, kad Jūsų geriausias draugas bus surandamas, kai tik atsitols per toli nuo Jūsų.

711
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *