Ką rinktis: senos ar naujos statybos butą?

Saulėti butaiDaugelis žmonių svarsto, kas yra geriau: sena ar nauja statyba. Tai labai svarbus klausimas į kurį reikia atsakyti pradedant paieškas. Jeigu jus domina butai Klaipėdoje, tai rasite daug skelbimų, kuriuose siūloma įsigyti tiek senos, tiek ir naujos statybos butus. Ką reikia apie tai žinoti?

Šiuo metu daugelis pirkėjų ilgai svarsto, kuris variantas geresnis. Vieni teikia pirmenybę naujai statybai, pavyzdžiui, yra perkami Saulės butai Klaipėdoje, o kiti renkasi senos statybos butus. Kiekvienas pirkėjas turi suprasti, kad nėra vieno atsakymo, kuris reikštų, kad yra gerai tik naujos statybos butas, arba gerai tik senos statybos butas. Reikia suprasti, kad kiekvienas turi rinktis pagal jam svarbius kriterijus ir tuomet bus priimtas teisingas sprendimas. Vieniems svarbi kaina, kitiems vieta, dar kitiems svarbus buto remontas ar statybinės medžiagos ir t.t. Pagalvokite, kas jums svarbu. Galima netgi sudaryti kriterijų sąrašą ir pagal jį rinktis.

Kaip svarbiausią kriterijų pagal kurį reikia rinktis, reikia paminėti vietą. Priklausomai nuo to, kas jums patogu, reikia toje vietoje rinktis butą. Netgi kai kuriais atvejais pirkėjai neturi kito pasirinkimo ir negali rinktis naujos statybos, ar senos statybos butas, nes tame rajone ar gatvėje tėra tik senos arba naujos statybos butai. Renkantis vietą reikia pagalvoti ar mėgstate ramybę, ar svarbu, kad šalia būtų geras viešojo transporto susisiekimas bei koks jūsų ar jūsų šeimos gyvenimo būdas. Juk butai Klaipėdoje parduodami skirtinguose rajonuose, todėl pasirinkimas priklauso nuo jūsų ir rinktis reikia ten, kur jums būtų patogu gyventi.

Kai kurie pirkėjai vertina naują remontą ir kokybiškas statybines medžiagas, todėl jiems yra aktualūs nauji Saulės butai Klaipėdoje. Jums reikia pagalvoti ar jums svarbu, kad sąskaitos už šildymą būtų mažesnės? Taip pat ar svarbu, kad tai būtų nauja statyba, ar ne. Kitiems svarbiau vieta arčiau miesto centro, todėl jie rinksis senos statybos butą.

Ne mažiau svarbus yra kainos kriterijus. Ji pasirenkama pagal finansines galimybes. Jeigu pirksite butą su būsto paskola, tai reikia sužinoti, kokią sumą galite gauti ir kokios sąlygos. Tuomet bus lengviau nuspręsti iš kurios kainos kategorijos jums geriau rinktis. Kai kurie pirkėjai galvoja, kad sena statyba yra pigesnė, tačiau dabar galima rasti daug pasiūlymų, kur pigiau kainuoja naujos statybos butai, tačiau jie yra atokesniuose miesto rajonuose.

617
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *