Ką reikia žinoti apie baidarių nuomą ir stovyklavietes?

Stovyklavimas baidariaujantiemsPlaukimas baidarėmis pasirinktu maršrutu daugeliui žmonių yra puikus laiko praleidimo būdas, todėl kiekvienais metais vis daugiau domimasi, kur nuomojamos baidarės. Kiekvienas Lietuvos regionas turi gražių vietų skirtų plaukimui, tačiau galima išskirti Aukštaitiją. Čia yra puikūs maršrutai ir todėl žmonės nusprendžia plaukti būtent šiame regione. Ką reikia žinoti, jeigu ir jūs norite plaukti Aukštaitijos upėmis ar ežerais?

Viskas prasideda nuo maršruto pasirinkimo ir baidarių nuomotojų paieškų. Šiuo metu galima greitai surasti, kas pasirinktoje vietoje teikia baidarių nuomos paslaugas. Beje, jeigu planuojate ne tik plaukti, bet ir pernakvoti, tai jums bus reikalingos ir baiddarių stavyklavietės. Planuodami kuriuo maršrutu plauksite, galite numatyti ir sustojimus bei nakvynės vietą. Kai kurie renkasi nakvoti stovyklavietėse su palapinėmis, o kiti pasirenka kaimo turizmo sodybą. Reikia pagalvoti, kur nakvoti norite ir sužinoti, kuriais maršrutais plaukiant galima rasti jums tinkamas nakvynės vietas. Paprasčiausia būtų kreiptis į baidarių nuomotojus ir sužinoti, kokias nakvynės vietas jie rekomenduoja rinktis plaukiant tuo maršrutu, kuris jums tinkamas. Dar reikėtų paminėti apie maršrutų pasirinkimą. Beveik kiekvienas, kuris jau plaukė baidarėmis, žino kokį sekantį maršrutą norėtų rinktis, tačiau tie, kurie plaukti ruošiasi pirmą kartą, dažnai nežino nei kokį maršrutą rinktis, nei kokio ilgio plaukimą galės įveikti ir pan. Kitaip sakant jiems reikia pagalbos renkantis. Tokiu atveju pravers atsiliepimai iš kitų žmonių, kurie jau plaukė baidarėmis vienokiu ar kitokiu maršrutu. Taip pat galima surasti, kur yra nuomojamos baidarės ir sužinoti, kurie maršrutai rekomenduojami tiems, kurie plauks pirmą kartą. Tuomet galima lengviau pasirinkti, nes jau žinosite, kurie maršrutai jums siūlomi. Žinoma, pirmam plaukimui reikėtų rinktis paprastą maršrutą, kurio plaukimo trukmė nebūtų per ilga.

Ne tik maršrutą plaukimui reikia pasirinkti, bet ir tai, kur nakvosite, jei nuspręsite likti nakvynei, o ne grįžti į namus. Tam puikiai tinka baiddarių stavyklavietės, kurios skirtos nakvoti su palapinėmis. Taip pat galima surasti ir kaimo turizmo sodybas, kuriose galima nakvoti ne palapinėse, o kambariuose arba išsinuomoti visą sodybą. Tai labai tinkamas variantas tiems, kurie nemėgsta miegoti palapinėse. Kai jau viskas išsirinkta, tai beliks tik pasirinkti tinkamą plaukimui datą bei atlikti rezervaciją. Žinoma, tuomet dar reikės pasirūpinti visais reikiamais daiktais, kurie bus reikalingi norint plaukti ir nakvoti. Jų pasirinkimas priklauso nuo to, kiek laiko plauksite.

614
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *