Įmonės juridinis registracijos adresas

Kas yra įmonės juridinis registracijos adresas ir kam jis reikalingas? Šis adresas reikalingas steigiant įmonę, ją perduodant, parduodant ar perkant. Tai privaloma visoms įmonėms, taip pat ir toms, kurios nusprendžia pakeisti įmonės registracijos adresą. Jis nurodo, kokioje vietoje bus vykdoma įmonės veikla. Šis adresas reikalingas bet kokiu atveju – ar jūs steigiate įmonę, ar ją parduodat, ar perkant. Labai dažnai nutinka ir taip, kad steigiantys įmonę nusprendžia įsigyti įmonės juridinį registracijos adresą. Kam tai daryti palanku? Tiems, kurie neturi nuosavos būstinės, kurioje galėtų įregistruoti savo veiklą. Taip pat tai daroma ir tokiais atvejais, kai nuosavas nekilnojamasis turtas yra įkeistas bankui, o šis neišduoda sutikimo (raštu), kad toje vietoje gali būti steigiama įmonę. Ir vienu, ir kitu atveju išeitis yra – galima rasti ne vieną įmonę, kuri siūlo įsigyti įmonės registracijos adresą, ir tai – puiki išeitis tiems, kurie neturi nuosavo nekilnojamo turto arba tiems, kurių nekilnojamas turtas yra įkeistas bankui.

Įmonės juridinis registracijos adresasJei ir turite nekilnojamo turto, kuriame galite vykdyti savo veiklą, registracijos adresas nebus gaunamas taip greitai, nes reikės atlikti keletą formalių veiksmų. Pavyzdžiui, jei jūs norite įregistruoti savo įmonės veiklą tam tikru adresu, jums prireiks apsišarvuoti kantrybe: prireiks gauti visų to adreso patalpų savininkų raštiško sutikimo tuo adresu steigti įmonę, taigi, tai gali užtrukti tikrai ilgai. Dėl šios priežasties vis dažniau norima pagreitinti procesą, todėl įmonės juridinis registracijos adresas tiesiog nuperkamas iš tokias paslaugas teikiančių įmonių. Taip daug greičiau ir paprasčiau, nors ir kainuoja papildomai. Paprastai steigiant ar perkant įmonę, dažniausiai norima viską atlikti kuo greičiau, kad galima būtų iš karto pradėti vykdyti veiklą. Taigi, kad ir tai kainuos papildomai, paprastai tai rūpi mažiausiai. Ne visada paprasčiausiai pavyksta gauti visų patalpų savininkų raštišką sutikimą – kai kurie jų gali būti išvykę ar tiesiog gali būti keblumų su jais susisiekti. Taigi, per vieną dieną to padaryti tikriausiai nepavyks.

Registracijos adresas, kuris nėra priklausomas nuo patalpų savininkų, yra palankesnis ir tuo atveju, jei nuspręsite įmonės veiklą perkelti į kitą vietą. Šį adresą gauti nėra taip ir sudėtinga – paslaugą galite užsisakyti tiesiog internetu, ir kai jums bus pranešta, kad dokumentai jau yra parengti, tiesiog tereikės atvykti jų atsiimti ir pasirašyti. Taigi, šis variantas yra daug paprastesnis – neužima daug laiko, ir, nors šiek tiek ir kainuoja, tačiau užtikrina, kad registruodami įmonės veiklos adresą, nepatirsite jokio streso.

252
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *