Vilnius

Vilnius – Sankt Peterburgas

Ne vienas keliautojas į savo kelionių maršrutą įtraukia ir Vilnius Sankt Peterburgas. ir visai ne be reikalo: tai – ketvirtasis pagal dydį  miestas visoje Europoje, ir čia tikrai yra ką pamatyti. Dažniausiai keliautojai čia patraukia dėl baltųjų naktų, kurios, reikia pripažinti, tikrai įspūdingos. Šiandien čia galima nuvykti ir autobusų už tikrai patrauklią kainą.

Kodėl verta nuvykti į Sankt Peterberburgą?

Kelionės autobusu į Sankt PeterburgąRusų muziejų turėtų aplankyti ne tik tie, kurie itin mėgsta lankytis tokiose vietose. Čia tikrai yra, ką pamatyti. rusai šiuo muziejumi itin didžiuojasi, o kodėl gi ne, juk tai – vienas didžiausių muziejų visame pasaulyje!

Jei jau lankysitės Sankt Peterburge, užsukite ir į Ermitažo muziejų. Jį tikrai verta aplankyti jau vien dėl to, kad jame išvysite begalę eksponatų, pasižiūrėti tikrai bus į ką, ir, gali būti, kad šiame muziejuje nepastebimai pralėks visa diena…

Taip pat aplankykite Kraujo gelbėtojo šventyklą. šioje vietoje buvo nužudytas caras Aleksandras II.

Jei keliausite su vaikais, užsukite į Vaikų muzikinį teatrą. Nesirūpinkite, jei vaikai nelabai moka rusų kalbą – vaizdas ir garsas tikrai duos dvasiai peno.

Skaityti straipsnį “Vilnius – Sankt Peterburgas” »