poilsines keliones

Vincent Munier fotografija

Fotografija ir laukinė gamta – dvi Vincent Munier aistros. Šiuos pomėgius sujungęs į vieną visumą fotografas tapo vienu žymiausių ir įdomiausių laukinę gamtą fiksuojančių fotografų.

FotosesijosVincent Munier gimė Vozgėzų kalnuose, Prancūzijoje. Taigi, nuo pat gimimo buvo supamas gamtos, kuri tapo pagrindiniu jo fotografavimo objektu. Sužavėtas laukinių erdvių platumo, jis pasirinko fotografija priemone išreikšti savo svajonėms ir emocijoms.

Vincent Munier darbuose daugiausiai figūruoja laukiniai gyvūnai ir jų buveinės įvairiose šalyse. Šis menininkas ne tik fotografas, tačiau ir nenuilstantis keliautojas, reguliariai grįžtantis į savo gimtuosius namus Lotaringijos regione ir Vozgėzų kalnuose.

Šis menininkas laikomas vienu iš talentingiausių profesionalių savo kartos fotografų. Jis taip pat yra ir kelių knygų autorius, o jo parodos rengiamos daugelyje pasaulio šalių. Vincent Munier fotosesijos yra originalios ir rafinuotos, jo nuotraukos liudija asmeninį menininko požiūrį ir pagarbą gamtai. Munier darbai yra labai minimalistiniai, o jo paties teigimu, daugiausiai įtakos jo kūrybai padarė Japonijos fotografija ir dailė.

Skaityti straipsnį “Vincent Munier fotografija” »