Nosies pertvaros operacija

Nosies pertvaros operacija: eiga ir pooperacinis laikotarpis

Nosies pertvaros operacija – greitas ir paprastas būdas išspręsti gyvenimą trikdantį sutrikimą. Anksčiau buvo galvojama, kad šio tipo operacijos yra naudojamos tik siekiant išspręsti estetines problemas, tačiau tai nėra tiesa. Paprasčiausiai laiku nesutvarkius nosies pertvaros žmogus skundžiasi kvėpavimo problemomis. Ilgainiui gali išsivystyti dar didesni nesklandumai, kurie papildomai apsunkins gyvenimą. Kam to reikia, kai nosies pertvaros operacija yra gana greitas ir paprastas būdas vėl džiaugtis gyvenimu.

Operacijos eiga

Operacija yra gana paprastai ir dažniausiai trunka iki valandos, kartais iki 1,5 valandos. Žinoma, viskas kinta priklausomai nuo kiekvieno atvejo, kuris yra labai individualus. Kadangi nejautra yra viso kūno, asmeniui nereikia bijoti operacijos, kadangi ji gana paprasta, greita ir tuo pačiu nereikės justi kažkokio nemalonaus diskomforto.

Operacijos metu tvarkoma kaulų padėtis ir tuo pačiu šalinamos kremzlės, kurios gali būti neteisingos nosies pertvaros priežastis. Kaip jau minėjome, kiekvienas atvejis yra individualus, tad operacija gali kiek skirtis, chirurgas paaiškins kas ir kaip.

Pooperacinis laikotarpis

Skaityti straipsnį “Nosies pertvaros operacija: eiga ir pooperacinis laikotarpis” »