Rūkymo reikšmė ir įtaka kasdienybei

Kiekvienas žmogus susiplanuoja savo dieną taip, kaip jam patinka, tačiau yra tokių dalykų, kurių nesuplanuosi ir šie patys koreguoja dienos eigą. Į tokio planavimo gretas stoja elektroninės cigaretės, nes rūkymas – priklausomybė, kuriai „diriguoti“ galima tik šiek tiek, tačiau poreikius ji „kelia“ tuomet, kai to „užsigeidžia“. Toks nenumatytas organizmo reikalavimas dažnai sukelia nemažai problemų, kadangi ne visuomet rūkantieji turi palankias sąlygas patenkinti šį poreikį. Akivaizdu, kad nauja galimybė daug greičiau ir patogiau atlikti šį procesą susilaukė nemažai dėmesio, todėl elektroninės cigaretės populiarumui didelę įtaką padarė ir „gyva“, iš lūpų į lūpas reklama.  Galime išgirsti įvairių nuomonių apie rūkymą ir jo žalą rūkančiųjų bei aplinkinių organizmams, tačiau tik patys rūkantieji atskleis privalumus, slypinčius už šio žalingo proceso šydo.

elektroninės-cigaretėsNe paslaptis, kad rūkymas – populiarus bendravimo būdas, kuris galbūt dėl šios priežasties ir „pasiglemžia“ vis daugiau jaunų žmonių į savo pinkles. Elektroninės cigaretės – itin moderni naujovė, kuri labiau sužavi jaunus žmones nei įprastumą mėgstančią vyresnę kartą. Šių dviejų faktorių derinys tapo toks įprastas, kad rasti nerūkantį (arba nebandžiusį rūkyti) yra praktiškai neįmanoma. Tokias išvadas susidarome iš vietų, kuriose yra dažniausiai rūkoma, pvz.: darbovietės, kavinės, klubai. Tai vietos, kuriose nėra apsieinama be bendravimo, todėl rūkymas šiuo atveju yra pirmas pašnekovus siejantis faktorius, kuris palengvina pokalbio pradžią dėl  bendrų interesų turėjimo. Smerkiantys rūkančiuosius čia jokios naudos neįžvelgs, tačiau turint tokią priklausomybę ir negalint jos atsisakyti galima iš to išpešti šiek tiek naudos.

Negalėdami ištverti be rūkymo pažvelkite, ką galėtumėte padaryti savo labui. Šiais laikais praktiškai kiekviename žingsnyje įžvelgsime blogybę, todėl esame priversti pasirinkti vieną iš jų, kuri bent kiek geresnė už kitą. Daugybės apklausų rezultatai teigia, kad mažiausiai kenkiantis rūkymo būdas – elektroninės cigaretės, kurios visokeriopai saugo vartotoją nuo įprastų cigarečių rūkymo patiriamos žalos. Mokslininkų teigimu šių cigarečių rūkymas netgi nepadidina rizikos susirgti plaučių vėžiu, kas gresia rūkantiems įprastas cigaretes! Elektroninės cigaretės paslaptis – skystis, kuris, atvirkščiai nei įprastos cigaretės turinys, į rūkančiojo organizmą leidžia patekti tik garuojančiai medžiagai, be jokių kietų kūnų, nusėdančių tiek ant kvėpavimo takų, tiek ant pačių dantų. Toks „švaresnis“ rūkymas apsaugo ne tik nuo pavojingų ir neišsivalančių teršalų, tačiau ir nuo išvaizdos bjaurojimo (pakitusios dantų spalvos ar blogo burnos kvapo).  

155
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *