Biuro baldai – kaip išsirinkti tinkamus?

Biuro baldai yra svarbus pirkinys kiekvienam verslininkui. Kadangi kiekvienam iš jų turėti gerai atrodantį biurą yra aktualu. Ne tik todėl, kad jis būtų patogus darbuotojams ir malonus akiai, tačiau ir tam, kad padarytų gerą įspūdį apie Jus klientams ir Jūsų verslo partneriams.

biuro-baldaiBiuro baldai yra nemaža investicija. Vis dėl to, neinvestuoti į aplinką, kurioje daugelis iš mūsų praleidžiame didesniąją dienos dalį, būtu neatsakingas lėšų taupymas savo bei įmonės personalo sveikatos sąskaita.

Taigi, keletas patarimų, kurie padės Jums išsirinkti tinkamiausius biuro baldus.

Įsitikinkite, kad biuro baldai, kuriuos ketinate pirkti, puikiai tiks ir tilps jūsų biuro apstatymui. Išmatuokite savo biurą, pasidarykite jo planą. Planui naudokite milimetrinį popierių, kad būtų konkrečiau ir lengviau įsivaizduoti matmenis. Apgalvokite biuro baldų išdėstymą, kad būtų ne tik gražu, bet ir patogu. Sustatykite savo biuro baldus taip, kad netrukdytų laisvai judėti erdvėje. Stenkitės pirkti tik tuos biuro baldus, kurie Jums yra iš ties reikalingi.

Pirkdami baldus nebūkite impulsyvūs. Detaliai išstudijuokite informaciją apie perkamą baldą: garantinį laikotarpį, gamintoją (jų reputaciją, pagaminamų baldų bendrą kokybės lygį), medžiagas iš kurių baldas pagamintas, naudojimo ir priežiūros instrukciją.

Pirkite tik reguliuojamo aukščio darbo kėdes: Pirkdami biuro kėdę prie darbo stalo, kur ruošiatės dirbti su kompiuteriu, atkreipkite dėmesį, kad biuro kėdės aukštis, nugaros atrama bei atramos alkūnėms būtų lengvai reguliuojamos, o pati biuro kėdė turėtų penkias tvirtas atramas ant besisukančių ratelių.

Atkreipkite dėmesį į darbo vietos funkcionalumą. Užsisakydami biuro baldus atkreipkite dėmesį į lentynėlių, stalčių ir kitų dėtuvių kiekį bei vietą. Pamąstykite apie stelažų įsigijimą, kadangi stelažai yra patogiausia vieta laikyti visus tiek biure, tiek biuro archyvuose esančius daiktus. Įsigijus stelažus savo segtuvus galėsite susidėti patogiai, taip nereikės kiekvieną kartą vargti jų beieškant, ar laikyti nepatogiai prieinamose vietose.

Stelažai yra itin lengvi ir atlaiko dideles apkrovas. Stelažų konstrukcija yra stabili, be to, papildomam standumui užtikrinti, ją lengvai galima pritvirtinti prie sienos ar grindinio.  Stelažai būna dviejų standartinių dydžiu, taip jie gali būti prieinami iš vienos pusės, vadinamieji vienpusiai, arba prieinami iš abiejų pusių, vadinamieji dvipusiai. Jie yra lengvai montuojami, nesunkiai jungiami tarpusavyje iki reikiamo ilgio. Todėl stelažai lengvai pritaikomi, bet kokioje erdvėje.

Jei vis dar dvejojate kokie biuro baldai Jums yra reikalingi. Pasikonsultuokite su savo darbuotojais arba baldus gaminančios įmonės specialistais.

74
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *