Automobilių nuoma ir mikroautobusų nuoma

Jei anksčiau kas  nors būtų pasakęs, kad kada nors bus galima išsinuomoti automobilį, tikriausiai būtų buvę sunku patikėti. Tačiau šiandien įmanoma viskas. Automobilių nuoma visame pasaulyje jau keliolika metų, kaip įgavusi pagreitį. Lietuvoje šis verslas sparčiai bunda ir jau skinasi sau kelią. Pradžioje buvo itin populiari ilgalaikė automobilių nuoma, o šiandien transportą nuomojasi jau ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys.

Kada nuomotis transportą?

automobilių-nuomaAutomobilius populiaru nuomotis per tokias šventes kaip vestuvės ar krikštynos. Pavyzdžiui, į mikroautobusą gali susėsti didžioji dalis vestuvinės svitos. Mažieji autobusiukai būna ne tik patogūs, bet ir gražūs: baltos, juodos ar sidabrinės spalvų, taigi rinktis tikrai yra iš ko. Taip pat automobilius patogu nuomotis, kai reikia pavežti iš užsienio atvykusias delegacijas. Tokiems svečiams tinka tiek automobilių, tiek ir mikroautobusų nuoma. Beje, daugelis nuomos agentūrų siūlo svečius paimti iš oro uostų ir nuvežti į bet kurią šalies vietą ar į netolimąjį užsienį – Baltijos valstybes, Rusiją, Lenkiją, Baltarusiją ir panašiai. Mikroautobusai puikiai tinka tiek ir vietos, tiek ir tolimesnėms kelionėms. Pavyzdžiui, jei sugalvojote keliauti su draugais, reikia transporto, kuriame tilptų dvi šeimos. Šiuo atveju automobilis netinka, arba teks vykti net dviem mašinomis – tai yra ganėtinai brangu ir neracionalu. Kur kas geriau tinka viena transporto priemonė. Beje, mikroautobusiukai paprastai yra su didžiulėmis bagažinėmis, tad jose paprastai telpa visas bagažas. O jei kartais netelpa – nuomos įmonės pasiūlys išsinuomoti ir specialias stogo bagažines arba net ir dviračių laikiklius.

Automobilių nuoma ir jos privalumai

Pirmasis privalumas – nedidelė kaina. Pavyzdžiui, automobilį galima išsinuomoti vos nuo 50 litų parai. Ši kaina išties nėra didelė. Antra, paprastai nuomojami nauji automobiliai, kurie negenda ir yra gražūs, tad tinka nuomotis ne tik kasdienai ir kelionėms, bet ir įvairioms šventėms. Trečia, automobilių ir mikroautobusų nuoma – be jokių paslėptų mokesčių, vadinasi, mokėsite iš karto nurodytąją sumą. Ketvirta, automobilius nuomai galima išsirinkti ir rezervuoti internetu. Rezervacija trunka vos kelias minutes: reikia įrašyti savo pagrindinius duomenis, pasirinkti norimą mašiną ar mikroautobusą, nurodyti, kuriam laikui transportą nuomositės, iš kur jį norėtumėte pasiimti ir panašiai. Penkta, transporto priemonės yra apdraustos vairuotojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu, tad nebebus papildomų išlaidų. Jei mašina kelyje netikėtai sugestų, nuomos kompanijos teikia ir techninės pagalbos kelyje 24 val. per parą, 7 d. per savaitę paslaugas.

82
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *