Asus N56VJ naujas ir ekonomiškas pasirinkimas

Asus N56VJ tai naujas ir pigus nešiojamasis kompiuteris nereikalaujantis daug priežiūros.Šis kompiuteris gali tapti jūsų naujuoju kelionių ir laisvalaikio draugu. Kompiuteris sveria virš dviejų kilogramų.

Aukšta kokybe pasižymintis modelis Asus N56VJ naudoja Windows 8 professional operacinę sistemą. Ši operacinė sistema naršant internetiniuose portaluose išsaugo puslapius net ir išjungus kompiuterį. Kompiuteryje yra įmontuota core i5 greitas procesorius todėl palaiko daug aukštos kokybės įvairių programų vienu metu šio procesoriaus dėka kompiuterio nebus apkrautas ir dirbs tolygiai be jokių nesklandumų.

Asus N56VJ kietojo disko laikmena siekia 750gigabaitų dėl tokio didelio kiekio galėsite laikyti kompiuteryje aukštos kokybės filmus tokius kaip HD formato nes jų apimtis tikrai nėra maža.
Asus N56VJ kompiuteryje yra gan dideles įstrižainės ekranas kaip daugumos pamėgtas 15,6 colių ir palaikantis HD filmų, klipų, nuotraukų formatus tad galėsite nevaržomai mėgautis jūsų mėgstamais dalykais.

Asus N56VJ yra šiuolaikiški nešiojamieji kompiuteriai nes turi integruota Wi-Fi šio įrenginio dėka jūs galėsite būdami bet kurioje pasaulio šalyje susisiekti ir bendrauti su draugais ar savo artimaisiais.Asus N56VJ dar turi integruota kamera ir kartu mikrofoną.

Jai jūs esate neišrankaus dizaino ir jums patinka monotoniškos neryškios spalvos ir nenorite daug investuoti i kompiuterio pirkimą jums kaip tik reikia būtent tokio kelioninio nešiojamojo kompiuterio Asus N56VJ šis modelis taps jūsų neatskiriama gyvenimo dalimi.

197
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *